مراسم عزاداری دهه آخر صفر در هیئت شاهزاده علی اصغر (ع) مزینان در حال برگزاری است

امسال نیز به مانند سالهای اخیر مراسم عزاداری دهه ی آخر صفر در هیئت متوسلین به شاهزاده علی اصغر (ع) مزینان در حال برگزاری است .

 به گزارش کانون زینبیه (س) ؛ این مراسم که با حضور و سخنرانی  حجت الاسلام شیخ محمد مزینانی و مداحی مداحان جوان اهل بیت عصمت و طهارت ( علیم السلام ) برگزار می شود از شب اربعین حسینی (ع) شروع و تا شب شهادت امام رضا (ع) ادامه خواهد داشت .

مراسم سوگواری در دهه ی آخر صفر از ساعت هفت بعد از ظهر با قرائت زیارت عاشورا شروع و بعد از سخنرانی حجت الاسلام شیخ محمد مزینانی و مداحی مداحان جوان هیئت شاهزاده علی اصغر (ع) مهمانان با شام پذیرایی می گردند .

این مراسم چند سالی است با همت هیئت شاهزاده علی اصغر (ع) و کانون فرهنگی هنری زینبیه (س) مزینان و همراهی و همدلی حجت الاسلام شیخ محمد مزینانی در مزینان برگزار می گردد .

هیئت امناء هیئت شاهزاده علی اصغر (ع) از تمامی همشهریان عزیز و گرانمایه که این هیئت را در انجام کلیه ی مراسم مذهبی همراهی می نمایند کمال تشکر  و قدردانی را داشته و دعاگوی خیرین و مردم عزیز می باشد .

در ابتدای سخنرانی به نونهالانی که به سؤال مطرح شده از متن سخنرانی شب قبل جواب صحیح بدهند جایزه ی معنوی به رسم یادبود اهدا می گردد .

 

 

 

 

 

 

 

/ 0 نظر / 32 بازدید